Montaż

Oszczędź 15% Vatu!

Zamów podłogę wraz z usługą montażu, a wszystkie materiały użyte do wykonania podłogi zostaną policzone z 8% Vatem!

Zdobądź przedłużoną gwarancję na podłogę dzięki autoryzowanemu montażowi, który oferujemy!

Zleć nam pomiary wilgotności wylewek, ocenę stanu podłoża i pomiar mieszkania!

Śpij spokojnie, z nami podłoga sama się ułoży!

Układanie podłóg drewnianych

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą parkietów, paneli i desek warstwowych, ale także oferujemy profesjonalny montaż podłóg. Jako firma świadcząca kompleksowe usługi, doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania do zastosowania w Państwa pomieszczeniu oraz przygotujemy je do ułożenia nowej nawierzchni. Układanie podłóg drewnianych musi być wykonane z w sposób spełniający określone procedury, aby podłogi przez długi czas zachowywały swoje właściwości. Zarówno sprzedaż podłóg drewnianych, jak i ich montaż wykonujemy na terenie całej Polski , z dojazdem do klienta i transportem niezbędnych materiałów.

Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu podłóg, przeszli wiele szkoleń co poparte jest posiadanymi przez nich certyfikatami  , a na podłogi ułożone przez naszą firmę Barlinek S.A udziela przedłużonej gwarancji!!

Montaż podłóg – jak przebiega?

Na początku pomiary wilgotności wylewki, ocena jakości wylewki i jeśli zajdzie potrzeba wykonanie badania Presomesem.Następnie przygotowanie nawierzchni poprzez dokładne jej oczyszczenie i zabezpieczenie. Wylewkę należy przeszlifować aby usunąć pozostałości gipsu, farby a także zdjąć mleczko cementowe tak aby grunt mógł wniknąć w wylewkę i należycie ją wzmocnić.Układanie podłóg drewnianych musi być wykonane solidnie, aby dokładnie pokryć całą powierzchnię, co zapobiegnie odstawaniu desek po dłuższym czasie użytkowania. Ważna jest także konserwacja, dlatego montaż podłóg wykonujemy kompleksowo, wraz z użyciem preparatorów ochronnych po zakończonej pracy. Naturalne drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów podłogowych, chętnie wykorzystywanym w domach prywatnych, biurach i budynkach publicznych, ale niezwykle ważne jest właściwe użytkowanie podłogi i odpowiednia pielęgnacja.

Aby układanie podłóg drewnianych było wykonane w sposób kompleksowy, w ramach usługi dobierzemy również odpowiednie progi i listwy przyścienne oraz zamontujemy je zgodnie z oczekiwaniami klienta. Deski przyklejone do wylewki połączymy z gresem za pomocą korka lub masy sikaflex (zobacz w naszych realizacjach).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lub zapoznania się ze  wskazówkami  dostępnymi  na stronie, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić montaż podłóg.

Edal Podłogi- od inspiracji do realizacji!!