Zadaj pytanie

  Napisz do nas

  Zostaw numer

   Zostaw numer
   oddzwonimy

   Mazurska Deska

   Mazurska Deska to hołd dla tradycji i piękna naturalnego drewna. Oferujemy wyjątkowe Mazurskie Deski, które są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza ciepło, charakter i autentyczny urok Mazurskich krajobrazów.

   Zapisz się do newslettera

   Zapisując się do newslettera akceptujesz politykę prywatności

   Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

   • Deska warstwowa dębowa

    Warstwowe podłogi drewniane składają się z dwóch warstw.

    Wierzchnia, szlachetna warstwa użytkowa to obłóg dębowy o grubości 4 lub 6 mm. Standardowo nasze podłogi wykończone są twardymi woskami olejnymi. Na życzenie Klienta wykonujemy również podłogi lakierowane lub surowe.

    Spodnia warstwa techniczna to wysokiej jakości wielowarstwowa sklejka z drewna liściastego.

    Mazurskie deski dębowe znakomicie sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym.

    Dzięki warstwowej konstrukcji są bardziej odporne na zmiany wilgotności w powietrzu-mówiąc potocznie ryzyko zeschnięcia się desek lub ich pęcznienia jest dużo mniejsze niż w przypadku innych desek.

    Dodatkowymi atutami są: dokładność wykonania przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, sezonowane drewno i najwyższej jakości oleje i lakiery używane do wykończenia powierzchni.

   • Jodełka Francuska

    Jodełka francuska to charakterystyczny wzór ułożenia podłogi, w którym deszczułki zacinane są pod kątem 45°. Po złożeniu podłogi deski tworzą między sobą kąt 90°. Na życzenie klienta docinamy deszczułki pod kątem 60° – tzw. Jodełka węgierska.

   • Symbol zastępczy

    Jodła Angielska

    Oprócz deski warstwowej dębowej oraz jodełki francuskiej, produkujemy również warstwową klepkę dębową. Podłogi z klepki warstwowej układane są w różnorakie wzory. Klepki w odróżnieniu od jodełki francuskiej nie są jednak docinane pod kątem 45 czy 60°.

   Nasze Mazurskie Deski to unikatowe rozwiązanie do wykańczania podłóg i innych powierzchni w twoim domu. Wykonane z drewna o wysokiej jakości, nadają wnętrzom niepowtarzalny, naturalny wygląd, który odzwierciedla piękno Mazurskich lasów i jezior. Te deski wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także trwałością, co sprawia, że są idealnym wyborem dla osób, które cenią nie tylko wygląd, ale także jakość.

   Nasza kolekcja Mazurskich Desek oferuje różnorodność rozmiarów, wzorów i wykończeń, umożliwiając Ci dostosowanie ich do Twojego gustu i potrzeb. Wybierając nasze Mazurskie Deski, możesz stworzyć wnętrze o wyjątkowym charakterze, które odzwierciedli Twoją miłość do natury i tradycji Mazur.

   Daj swojemu domowi to uczucie spokoju i bliskości natury, które oferują nasze Mazurskie Deski. To nie tylko podłoga, to opowieść o pięknie Mazur, która będzie towarzyszyć Ci przez lata. Przekształć swoje wnętrze w odzwierciedlenie uroku Mazurskich krajobrazów dzięki naszym wyjątkowym Mazurskim Deskom.