Jodełka Francuska

Jodełka francuska to charakterystyczny wzór ułożenia podłogi, w którym deszczułki zacinane są pod kątem 45°. Po złożeniu podłogi deski tworzą między sobą kąt 90°. Na życzenie klienta docinamy deszczułki pod kątem 60° – tzw. Jodełka węgierska.

Kategoria:

Opis

Mazurska Jodła Francuska Dębowa.

W każdym wybarwieniu w którym występuje Mazurska Deska Dębowa klasyczna istnieje możliwość wykonania Mazurskiej Jodły Francuskiej.

Co to jest Jodła Francuska?

To charakterystyczny wzór ułożenia podłogi, w którym deszczułki zacinane są pod kątem 45°. Po złożeniu podłogi deski tworzą między sobą kąt 90°. Na życzenie klienta docinamy deszczułki pod kątem 60° – tzw. Jodełka węgierska.

W naszej ofercie znajdują się jodełki francuskie dębowe o długości od 500 mm do 950 mm (szerokość od 70 mm do 140 mm).

Wszystkie wykończone są twardymi woskami olejnymi zgodnie z dostępną  gamą kolorystyczną.

Jodła Francuska również jest podłogą dwuwarstwową, składającą się ze szlachetnej, użytkowej warstwy drewna dębowego przyklejonego do wysokiej jakości sklejki liściastej.

Dzięki warstwowej konstrukcji są bardziej odporne na zmiany wilgotności w powietrzu-mówiąc potocznie ryzyko zeschnięcia się desek lub ich pęcznienia jest dużo mniejsze niż w przypadku innych desek.

Dodatkowymi atutami są: dokładność wykonania przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, sezonowane drewno i najwyższej jakości oleje i lakiery używane do wykończenia powierzchni.

Zapraszamy do zakupu Mazurskiej Jodły wraz z naszym montażem!

Zyskują Państwo bezpłatny pomiar, ocenę i pomiar wilgotności wylewki, bezpłatny transport, pomoc i doradztwo w trakcie realizacji zamówienia!

Ponadto fachowy montaż przeprowadzony przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych i certyfikowanych pracowników!

Dodatkowo przy zakupie Deski z montażem stawka Vat zostanie obniżona z 23% do 8% na wszystkie materiały użyte do wykonania podłogi! To naprawdę duża oszczędność!

[Best_Wordpress_Gallery id=”17″ gal_title=”Jodełka francuska galeria”]