O firmie

Edal Podłogi- od inspiracji do realizacji!!

Powstaliśmy w 1999 roku , a więc to już prawie 23 lata działalności, zbierania doświadczeń i doskonalenia wykonywanych usług ! Przez te wszystkie lata zmienialiśmy się razem z potrzebami klientów! Obecnie oferujemy kompleksową usługę wykonania każdej podłogi i schodów! Jesteśmy dystrybutorami wiodących producentów podłóg , klei , środków pielęgnacyjnych , olei  i listew!

  • nasza kadra ,handlowcy, doradcy klienta i monterzy związani są z firmą od wielu lat. Przeszli wiele szkoleń dotyczących podłóg ,  doradzą Państwu w sposób fachowy, rzeczowy i odpowiedzą na każde Państwa pytanie.
  • nasi montażyści gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług co poparte jest nawet przedłużaniem gwarancji przez niektórych producentów na podłogi wykonane przez naszą firmę.
  • nie jesteśmy dużą firmą, nasz zespół to 12 osób i dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście, dobry kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów na szybkie załatwienie sprawy!
O firmie

W Warszawie posiadamy dwa salony sprzedaży gdzie można zapoznać się z naszą ofertą i porozmawiać z naszymi handlowcami! Oprócz stałej oferty mamy zawsze bogatą ofertę promocyjną -desek dostępnych “od ręki” w super atrakcyjnych cenach!Sprawdź Nas!