O Firmie

O Firmie

Po pierwsze

Nasza firma powstała w 1999roku, od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem podłóg, a w kolejnych latach naszą działalność poszerzyliśmy o sprzedaż i montaż schodów drewnianych jak również drzwi wewnętrznych.

Po drugie

Doświadczenia zebrane przez lata pozwoliły nam do minimum wyeliminować błędy, które mogą przytrafić się mniej doświadczonym firmom przy montażu podłóg, drzwi lub schodów.

Po trzecie

Nasi sprzedawcy, którzy pracują z nami od wielu lat i przeszli wiele szkoleń dotyczących podłóg doradzą Państwu w sposób fachowy, rzeczowy i odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

Po czwarte

Nasi montażyści gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług co poparte jest nawet przedłużaniem gwarancji przez niektórych producentów na podłogi wykonane przez naszą firmę.

Po piąte

O jakości naszych usług świadczy również rzesza zadowolonych klientów i setki tysięcy wykonanych m2 podłóg.

Po szóste

W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje podłóg drewnianych, deski surowe, deski lakierowane, podłogi bambusowe, deski dwu i trzywarstwowe, a jeśli czegoś nie mamy na pewno na Państwa życzenie sprowadzimy!!

Po siódme

Wykonujemy także wszystkie rodzaje schodów- samonośne, montowane na betonie z dowolnymi barierkami- szklanymi, angielskimi , stalowymi lub tradycyjnymi.

Po ósme

Klientom proponujemy także nowatorskie drzwi Vasco, które łączą dokładność wykonania, nowoczesne rozwiązania i bardzo atrakcyjną cenę.

Po dziewiąte

Przed montażem wykonujemy bezpłatne pomiary pomieszczeń, mierzymy wilgotność wylewek sporządzamy kompleksowy kosztorys na zakup i wykonanie podłogi,schodów lub drzwi. U nas nic cię nie zaskoczy, nie doliczmy dodatkowych kosztów po wykonanej usłudze!!

Po dziesiąte

Dlatego warto kupić u nas!!!