Finishparkiet / Finishdeska

Finishparkiet jest fabryką, która jako pierwsza na świecie zajęła się produkcją parkietu dwuwarstwowego jednolamelowego o grubości 14mm co stało się wyznacznikiem dla innych firm.

Firma posiada atesty i certyfikaty jakościowe produktu.Nazwa i znak graficzny finishparkiet i finishdeska są zastrzeżone.

Tylko autoryzowane punkty sprzedaży, posiadające certyfikat firmowy, gwarantują sprzedaż oryginalnych produktów firmy Finishparkiet, a Edal Podłogi ma przyjemność współpracować z fabryką Finishparkiet od 2001 roku kiedy to została uruchomiona linia produkcyjna do parkietu dwuwarstwowego lakierowanego i od tego czasu jest wiodącym odbiorcą Finishparkietu i Finishdeski.

Finishparkiet i Finishdeska-podłoga z prawdziwego drewna ,uniwersalna, ponadczasowa i trwała.

Jednolamelowa warstwa wierzchnia uwydatnia estetykę walorów użytkowych i wizualnych , a wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych przekłada się na doskonałą jakość wyrobu.

Poszczególne warstwy deszczułki klejone do siebie prostopadle, eliminują naturalne naprężenia i wypaczenia charakterystyczne dla dużych i litych elementów. Warstwa wierzchnia pokryta naturalnym olejowoskiem, lub lakierem.

Lakier utwardzany metodą UV jest trwale związany z drewnem, co zapobiega pękaniu i łuszczeniu się. Dzięki przyklejaniu klepek bezpośrednio do podłoża unikamy efektu rezonansu.  • blank